HAREKET VE HEYECANIN BİTMEDİĞİ FESTİVAL BAŞLIYOR

Bu haber 25 Eylül 2019 - 17:07 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Intercity İstanbul Park tarafından ilki 2018 yılında gerçekleştirilen V Weekend Motoring, bu yıl 27-28-29 Eylül tarihlerinde düzenlenecek.

Açıklama: V Weekend Motoring 2018_07Açıklama: Türkiye SirkiAçıklama: CGRL5250~photo_resize

Birçok otomobil ve motosiklet markasının yer alacağı festivalde ziyaretçiler hem eğlenceli vakit geçirecekler hem de en yeni araçları görüp test etme imkanına sahip olacaklar.

Ayrıca ziyaretçiler, marka stantlarında yapılacak çekilişlerle Formula 1 pistinde yarış aracı ile yolcu koltuğunda pist sürüşü deneyimleyecekler.

100 bin ziyaretçinin beklendiği V Weekend Motoring’de bunlara ilave olarak drift ve akrobasi gösterileri, gün boyu müzik ve DJ performansı, yeni teknolojiler alanı ile otonom araç gösterileri de olacak.

Bu yıl festivalin sürprizi ise Türk Sirki olacak. Türkiye’nin ilk hayvansız sirki, 3 gün boyunca günde üç gösteriyle festival ziyaretçilerine keyifli dakikalar yaşatacak.

27 Eylül 2019, Cuma günü saat 10.00’da startı verilecek ve görsel şölene dönüşecek olan festivalimizde siz değerli dostlarımızı ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Sabah 10.00 itibarı ile başlayacak V Weekend Motoring’de röportaj için Intercity Yönetim Kurulu Başkanı Vural Ak da hazır bulunacak.