Yeni Aksaray Seyahat, geleneği bozmadı: 2020’de de ‘MAN yatırımlarına devam’ dedi

Bu haber 08 Temmuz 2020 - 16:29 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yeni Aksaray Seyahat, geleneği bozmadı:
2020’de de ‘MAN yatırımlarına devam’ dedi

MAN’ın üstün Alman teknolojisinin yanı sıra sağladığı güvenlik,
konfor ve yakıt tasarrufu ile “Coach of the Year 2020 – Yılın Otobüsü”
seçilen Lion’s Coach, seyahat firmalarının gözdesi olmaya devam ediyor.
2020 yatırımlarında da geleneği bozmayan Aksaray’ın öncü ve köklü
firması Yeni Aksaray Seyahat filosunu 2 adet, 13 metre 2+1 VIP koltuk
düzenli MAN Lion’s Coach ile güçlendirdi.

MAN’ın konfor, kalite, teknoloji ve ekonomiyi bir arada sunan otobüslerinde teslimatlar, yaz sezonunun başlamasıyla daha da hızlandı. Normalleşme adımları ile birlikte filolarını yenilemeye başlayan şehirlerarası yolcu işletmelerinin tercihi ise, yine MAN otobüsleri oldu. Üstün Alman teknolojisinin yanı sıra performans, yakıt tasarrufu ve satış sonrası servis hizmetleri ile seyahat firmalarının, güvenlik ve konforu özellikleri ile de yolcuların gözdesi olan Yılın Otobüsü ‘Coach of the Year 2020’ ödüllü MAN Lion’s Coach, seyahat sektöründeki yeni yatırımlarda da başı çekiyor.

Yeni Aksaray Seyahat filosunu 2 MAN Lion’s Coach ile güçlendirdi

Bugüne kadar filosun MAN otobüslerine yatırım yapmayı bir gelenek haline getiren Aksaray’ın öncü ve köklü firmalarından Yeni Aksaray Seyahat, 2. Jenerasyonu da bu geleneği bozmadı. Yeni Aksaray Seyahat, Ankara Akyurt’taki MAN Tesislerinde gerçekleştirilen teslimat töreni ile filosuna 2 adet, 13 metre 2+1 VIP koltuk düzenli MAN Lion’s Coach kattı.

MAN, sahip olduğu özellikler ve sunduğu avantajlarla tercih nedeni

Teslimat töreninde MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A. Ş. Otobüs Bölge Satış Yöneticisi Ufuk Demirer, sembolik MAN anahtarını firmanın sahipleri Nurettin Yumuşak, Serhat Yumuşak ve Cavit Çıtak’a teslim etti. Törende yaptığı konuşmada Yeni Aksaray Seyahat olarak, 2020 yılındaki otobüs yatırımlarında da MAN geleneğini bozmadıklarını belirten Serhat Yumuşak, şunları söyledi: “Otobüs filomuz MAN ve NEOPLAN otobüslerden oluşuyor. Araçların işletme maliyetlerinin düşüklüğü ve düşük yakıt sarfiyatları ile satış sonrası sunulan hizmetlerden çok memnunuz. Bunun yanında MAN otobüslerinin konforu, geniş ve ferah iç hacimleri ile VIP koltukları, yolcularımız tarafından da memnuniyetle karşılanıyor. Tüm bunlar da bizi MAN otobüslerine yatırım yapmaya teşvik ediyor.”