GirtekaLojistik’e 1500 DAF XF Daha

Bu haber 03 Aralık 2018 - 23:07 'de eklendi ve kez görüntülendi.

GirtekaLojistik’e 1500 DAF XF Daha

 

Üstün hizmet içi deneyime dayanarak bu yılın başlarında500 adet DAF XF çekici teslim alan Avrupa’nın önde gelen nakliye şirketi Girteka Lojistik, 1.500 adet DAF XF kamyonu daha sipariş etti.

DAF kamyonlarının beklenenden daha iyi performans gösterdiğini söyleyen Girteka Lojistik CEO’su EdvardasLiachovičius: “sürücülerimiz için son derece konforlu ve güvenli olan DAF kamyonları,eşsiz yakıt verimliliği sağlıyorlar. Bu 1.500 yeni DAF kamyonuyla, Avrupa çapında işimizi daha da genişletmek için planımızı geliştirmeye devam edebileceğiz” dedi.

 

Litvanya’nın Vilnius şehrinde bulunan Girteka Lojistik, 90’ların ortasında kurulmasından bu güne Avrupa’nın önde gelentaşımacılık şirketlerinden biri oldu. Modern filosu, 5.600’ün üzerinde kamyon, 5.800 römork ve 1.3000’den fazla çalışandan oluşmaktadır.

 

Beklentileri AşanDAF XF

EdvardasLiachovičius: “500 DAF XF kamyonunun ilk parti siparişini kapsamlı bir pazar araştırmasının ardından verdik” diye ekledi. “Günlük işlerimizde, araçlar her açıdan bizim yüksek beklentilerimizi bile aşıyor. Sadece iş açısından değil, aynı zamanda son derece konforlu kabini ve mükemmel sürüş özelliklerini seven sürücülere bakış açısından da beklentileri aşıyor. Ayrıca DAF kamyonları, CO2ayak izimizi azaltmayı destekliyor. Yeni XF,CO2emisyonunu en aza indiren yakıt verimliliğinde yeni bir standart koyuyor.”

YüksekYakıtVerimliliği

Girteka Lojistik’in 1.500 adet DAF XF kamyonları, yeni TraXon otomatik şanzımanlı 12.9 litrelik PACCAR MX-13 motoru (355 kW / 480 hp) ile donatılacak. Tahmini Seyir Kontrolü, Tahmini Vites Değiştirme, Şeritten Ayrılma Uyarısı, AEBS ve İleri Çarpışma Uyarısı dâhil olmak üzere,kamyonlar en son teknolojilere sahiptir. Girteka Lojistik maksimum çalışma süresini sağlamak için, 200.000 kilometreden az olmayan servis aralıklarını tercih ediyor.

 

Tanınırlığı Yüksek DAF Kamyonları

Yönetim Kurulu Üyesi aynı zamanda Pazarlama ve Satış Direktörü Richard Zink: “Önde gelen taşımacılık işletmecisi Girteka Lojistik’ in 2018’in Uluslararası Kamyonu yeni DAF XF’i etkileyici filosunu daha da genişletmek için tekrar seçmesini memnuniyetle karşılıyoruz. Verilen bu karar, Girteka’nın DAF XF ile mükemmel deneyimlerinden kaynaklandığı gerçeğinin yanı sıra kamyonun üstün kalitesini, güvenilirliğini, verimliliğini ve sürücü konforunu gösteriyor. Ek olarak bu yeni sipariş Avrupa çapında profesyonel bayi ağımıza büyük bir itibardır.”

 

DAF Trucks N.V. – Dünyanın en büyük ağır vasıta kamyon üreticilerinden biri olan Amerikan şirketi PACCAR Inc.’in bir yan kuruluşu – hafif, orta ve ağır hizmet tipi kamyonların lider üreticisidir. DAF, her taşımacılık uygulaması için doğru aracı sunan çok çeşitli traktör üniteleri ve profesyonel kamyonlar sunmaktadır. DAF ayrıca, MultiSupport onarım ve bakım sözleşmeleri, PACCAR Financial’den finansal hizmetler ve PACCAR Parts’ın birinci sınıf parça dağıtım hizmeti de dahil olmak üzere, önde gelen bir hizmet sağlayıcısıdır. Ayrıca, DAF dünya çapında otobüs ve otobüs üreticilerine aks ve motor gibi bileşenler geliştiriyor ve üretiyor. DAF Trucks N.V., Hollanda’da Eindhoven’da, Belçika’da Westerlo’da, Birleşik Krallık’ta Leyland’da ve Brezilya’da Ponta Grossa’da ve Avrupa ve ötesindeki 1100 bayi ve servis noktasında üretim tesislerine sahiptir.