Communication Partner, KIA’nın İletişim Ajansı Oldu

Bu haber 03 Ocak 2019 - 22:24 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Communication Partner, KIA’nın İletişim Ajansı Oldu

Anadolu Grubu’nun en köklü kuruluşlarından Çelik Motor distribütörlüğünde Türkiye’deki faaliyetlerini sürdüren KIA, yeni dönem iletişim çalışmaları için Communication Partner’la anlaştı. 75 yıllık global hikayesi ve teknolojik alt yapısıyla otomotiv sektörünün öncü markalarından KIA’nın iletişim danışmalığını Communication Partner yürütecek.

Güney Koreli otomotiv devi KIA, yeni yıla yeni iletişim ajansıyla başladı. Anadolu Grubu çatısı altındaki Çelik Motor distribütörlüğüyle Türkiye pazarında faaliyet gösteren KIA, iletişim danışmanlığı hizmeti için Communication Partner’la anlaştı.

Otomotiv sektöründe 75 yılı geride bırakan,global bağımsız araştırma ve danışmanlık şirketi Interbrand’in “2018’in en iyi markaları” araştırmasında 71. sırada yer alan KIA, Türkiye’de 18 yıldır Çelik Motor güvencesiyle kullanıcılarıyla buluşuyor.

Birlikte çalıştığı markaların “iletişim ortağı” olma misyonuyla sektöründe lider markalara hizmet veren Communication Partner, danışmanlık ve uygulama hizmetlerini ‘PR’, ‘Dijital PR’, ‘pazarlama ve marka iletişimi’ ve ‘iç iletişim ve değişim yönetimi’ başlıklarında topluyor.

Holmes Report tarafından 2017 yılında Ortadoğu’nun ilk 5 ajansı arasında gösterilen Communication Partner’ın uluslararası Altın Sabre ödülü de olmak üzere birçok ödülü bulunuyor. Ajans, kurucusu olduğu Communication Platform ile İstanbul dışında sekiz ilde de hizmet veriyor.