Mercedes-Benz Türk “Yılın En İnovatif Otomotiv Markası” seçildi

Bu haber 17 Ocak 2019 - 9:05 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Mercedes-Benz Türk “Yılın En İnovatif Otomotiv Markası” seçildi

  • Mercedes-Benz Türk, yaklaşık 12 bin kullanıcının sonuçlarını belirlediği Webrazzi Ödülleri 2018’de, “Yılın En İnovatif Otomotiv Markası” ödülüne layık görüldü.

İnternet ve teknoloji dünyasının en iyilerinin belirlendiği “Webrazzi Ödülleri 2018” kapsamında “Yılın En Inovatif Otomotiv Markası” Webrazzi okuyucularının verdiği oylarda Mercedes-Benz Türk seçildi. Bu yıl 32 farklı kategoride internet ve teknoloji dünyasının en başarılılarının yarıştığı Webrazzi 2018 Ödül Töreni, 16 Ocak 2019 akşamı Assembly Building’de gerçekleştirildi.

Bu yıl ilk kez açılan otomotiv kategorisinde “Yılın En Inovatif Otomotiv Markası” ödülünü, Mercedes-Benz Türk Kurumsal İletişim Müdürü Ezgi Yıldız Kefeli, Mercedes-Benz Otomobil Pazarlama İletişimi Müdürü Emre Kurt ve Mercedes-Benz Türk Kamyon & Otobüs Pazarlama İletişimi Müdürü Serra Yeşilyurt birlikte aldılar. Kurumsal İletişim Müdürü Ezgi Yıldız Kefeli ödülü alırken şunları söyledi; “Teknolojiyi, yeniliği, inovasyonu sadece ürün ve hizmetlerimizde değil, işimizin her alanında attığımız her adımda kullanmaya özen gösteriyor ve bu alanda öncü olmaya devam ediyoruz. Değerli Webrazzi okurları tarafından bu kategoride en iyi marka seçilmek bizler için gurur verici oldu. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz.”

 

Aday belirleme ve oylama süreci tamamen okurları tarafından belirlenen ve 32 kategoriden oluşan Webrazzi Ödülleri 2018’de toplam 433 bin 491 oy kullanıldı.

 

Mercedes-Benz Türk Hakkında

1967 yılında Türkiye’de faaliyetlerine başlayan, bugün ülkenin en büyük yabancı sermayeli şirketlerinden biri olan Mercedes-Benz Türk, 1.2 milyar avroya ulaşan yatırımı ve 6.800 çalışanıyla ile yarım asrı aşkın süredir ülkenin ekonomik ve sosyal gelişimine katkı sağlıyor ve faaliyetlerini tüm hızıyla sürdürüyor.

Müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda ürün ve hizmetlerini, üretim süreçlerini ve kullandığı teknolojiyi sürekli yenileyen Mercedes-Benz Türk, her yıl tesis ve fabrikalarına yönelik yatırımlarına devam ediyor.

Türkiye’de 52 yılı geride bırakan şirket, ülke ekonomisi ve kalkınmasına sağladığı katkının yanı sıra; eğitim, kültür & sanat, girişimcilik ve spor alanlarında yürüttüğü birbirinden farklı sosyal sorumluluk projeleri ve sponsorluk faaliyetleri ile de toplumun gelişimine katkı sağlıyor ve iyi bir kurumsal vatandaş olmaya devam ediyor