CEVA Lojistik ve N11.com iş birliği yaptı

Bu haber 25 Şubat 2019 - 11:46 'de eklendi ve kez görüntülendi.

CEVA Lojistik ve N11.com iş birliği yaptı

CEVA Lojistik iş birliği ile n11.com bünyesindeki tüm KOBİ’ler Türkiye’nin her yerinden yüksek hacimli ürün siparişlerini kata çıkararak alıcıların kapılarına teslim edebilecek.

 

Dünyanın önde gelen tedarik zinciri yönetimi firmalarından CEVA Lojistik ile Türkiye’nin önde gelene-ticaret platformun11.come-ticaret sektörünün en büyük sorunlarından biri olan hacimli gönderilerin kata teslim süreçlerinin çözümü için işbirliği yaptı.

 

Türkiye’nin 81 ilinde 115 biniaşkın kayıtlı mağazasıyla 15 milyonun üzerinde müşteriye hizmet veren n11.com ve Türkiye’de 4.000’den fazla çalışanı ile 81 ilde toplama ve dağıtım yapma kapasitesine sahip olan CEVA Lojistik iş birliği ile n11.com bünyesindeki tüm KOBİ’ler Türkiye’nin her yerinden yüksek hacimli ürün siparişlerini alıcıların kapılarına kadar kata teslim ettirebilecek. Beyaz eşya, televizyon, demonte mobilya, spor aletleri ve lastik gibi hacimli ürünlerinkata çıkarılarak e-ticaret platformu n11.com kullanıcılarının kapılarına kadar taşınmasını sağlayan iş birliği ile satış sonrası hizmetin bir üst seviyeye çıkarılmasıhedefleniyor.

 

Konuyla ilgilin11.com Gelirden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kiho Lee, “E-ticaret kullanıcılarının satış öncesi, sırası ve sonrası deneyimlerini mükemmelleştirmek için hizmetlerimizi geliştiriyor ve önde gelen markalarla iş birlikleri gerçekleştiriyoruz. Hacimli ürünlerin yüksek katlara ulaştırılması sorununu aşmak ve e-ticareti tercih edenlerin alışveriş deneyimini bir üst seviyeye çıkarmak için dünyanın önde gelen lojistik firmalarından CEVA Lojistik ile iş birliğine gitmenin memnuniyetini duyuyoruz. Bu iş birliği sayesinde Türkiye’nin 81 ilindeki KOBİ iş ortaklarımızın ürünlerini tüketicilerimizin kapılarına kadar ulaştıracağız” dedi.

CEVA IMEA Bölge Başkanı Fuat Adoran,“E-ticaret sektörüne en iyi hizmeti vermek için bilgi teknolojilerine ve insan kaynaklarına yatırım yapmaya devam ediyoruz. n11.com’un bu aşamada bize verdiği destek ve güven çok değerli. Biz de, 81 ilden 81 ile ev teslimatı yapabilen tek tedarik zinciri yönetimi şirketi olarak bu destekle n11.com’un müşteri memnuniyetini artırmaya devam edeceğiz” açıklamasını yaptı.