CEVA LOJİSTİK’TEN GLOBAL E-TİCARET ATAĞI

Bu haber 18 Mart 2019 - 12:12 'de eklendi ve kez görüntülendi.

CEVA LOJİSTİK’TEN GLOBAL E-TİCARET ATAĞI

Dünyanın en büyük tedarik zinciri yönetimi firmalarından CEVA Lojistik, e-ticaret çözümlerini genişletiyor.

Türkiye, İngiltere, Amerika, Kanada ve Brezilya’daki yatırımlarını hayata geçiren CEVA Lojistik, e-ticaret alanındaki servislerini daha da genişletti. CEVA Lojistik’in tedarik zincirlerine sağladığı, global lojistik ve kargo gönderimi çözümleri global e-ticaret firmaları için büyük öneme sahip.

E-fullfilment merkezleri ile şirketlerin ihtiyaç duydukları tüm e-ticaret hizmetlerini bir çatı altında bulunduran CEVA Lojistik, aynı gün teslimat özelliklerine olanak sağlayan global ağları baz alarak çalışıyor. CEVA Lojistik, tedarik zinciri çözümlerini, müşterilerinin internet üzerinde başarılı bir şekilde satış gerçekleştirmesine olanak sağlayacak şekilde e-ticaret ve dijital dünya ile uyumlu olarak tasarlıyor. Böylelikle CEVA Lojistik, müşterilerinin potansiyel pazarlara giriş yapmasına imkan sağlayarak yeni iş fırsatları yaratıyor.

Geçmişte tedarik zincirlerinin başlangıçtan bitişine kadar olan lojistik yönetimi farklı süreçlere sahipti. Günümüzde ise bu iki hizmeti birleştirmek büyük önem taşıyor. Bu iki sektörde de uzun yıllara dayanan tecrübesiyle CEVA, iki kanalı birleştirerek teke indiriyor.

MÜŞTERİ AĞIMIZI GENİŞLETMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Gelecek birkaç yıl içinde global e-ticaretin daha büyük bir pazar payına sahip olacağını belirten CEVA Lojistitk Global e-Ticaret Başkanı Niels Weithe konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada “Çin’den Londra’ya 4 gün içinde makul bir fiyatla sevkiyat yapmak en çok talep gören hizmetlerimizden biri. Bugün lojistik servisi sağlayıcılarının en büyük sorunlarından biri, e-ticaretin globalleşiyor olması ve lojistikte son kilometre çözümlerine gerek duyulması. CEVA Lojistik olarak bu alana ciddia anlamda yatırım yapıyoruz. Yatırımlarımızla ağır, toptan satışan ve özel hizmet gerektiren ürünlerin online satışından artış görüyoruz. Bu sektörde bir uzman olarak, bu alanlardak müşteri tabanımızı genişletmeye devam edeceğiz” dedi.