DKV Group’a yeni CEO

Bu haber 23 Mart 2019 - 22:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.

DKV Group’a yeni CEO

 

Uluslararası mobiliteve lojistik sektörünün uzman ismi MarcovanKalleveen, DKV MOBILITY SERVICES Group’a yeni CEO olarak atandı. Van Kalleveen, DKV iş modelinin dijitalleştirilmesi ve hizmet portföyünün genişletilmesine odaklanacak.

 

19 Mart2019/ İstanbul –Ticari yük ve yolcu taşımacılığıalanında yolda nakitsiz hizmetler,otoyol ödemeleri ve diğer mobil hizmetlerde Avrupa’da pazar lideri DKV MOBILITY SERVICES Group,MarcovanKalleveen’in yeni CEO olarak atandığını duyurdu. 1 Nisan 2019’da göreve başlayacak MarcovanKalleveen özellikle pazar geliştirme ve stratejiden sorumlu olacak.Van Kalleveen yeni görevinde,DKV iş modelinin dijitalleştirilmesi ve hizmet portföyünün genişletilmesine odaklanacak.

 

Uluslararası yönetim tecrübesi ile mobilite ve lojistik sektöründe uzmanlığı bulunan MarcovanKalleveen, DKV’ye katılmadan önce LeasePlan’de Operasyonlardan Sorumlu Başkan (COO) ve Yönetim Kurulu Üyesi ve TNT Express’de Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapıyordu. Kariyerine 2004 yılında McKinsey&Company’de yönetim danışmanı olarak başlayanMarcovanKalleveen, Rotterdam Erasmus Üniversitesi’nde işletme okudu. Harvard Business School’danMBA derecesini alan MarcoVan Kalleveen evli ve bir kız çocuk sahibi.

 

 

DKV Euro Service hakkında: DKV Euro Service yaklaşık 86 yıldır lojistik ve karayolu taşımacılık sektörüne hizmet sağlayan lider firmalardan biridir. DKV Euro Service Avrupa, Rusya ve Gürcistan otoyollarında, markadan bağımsız 80.000’in üzerinde kabul noktasında nakitsiz hizmetten, otoyol geçiş ücretlerine, vergi iadesi ödemelerine uzanan geniş bir yelpazede maliyet optimizasyon ve filo yönetim hizmeti sunmaktadır. DKV Euro Service, toplamda 1000’in üzerinde çalışanı olan DKV MOBILITY SERVICES Group şirketidir. 2018 yılı itibariyle 8.6 milyar Euro ciro açıklayan DKV Euro Service, 42 ülkede temsil edilmektedir. Yaklaşık 3.7 milyon DKV CARD ve araç içi cihazı yaklaşık 200.000 müşteri tarafından kullanılmaktadır. DKV CARD 2018 yılında, arka arkaya 14. kez yakıt ve hizmet kartı kategorisinde en iyi marka ödülüne layık görülmüştür.