BNK GRUP’UN YENİ GENEL MÜDÜRÜ SEKTÖRÜN DENEYİMLİ İSMİ ‘SERRA YILMAZ’ OLDU

Bu haber 06 Nisan 2019 - 21:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

BNK GRUP’UN YENİ GENEL MÜDÜRÜ

SEKTÖRÜN DENEYİMLİ İSMİ

‘SERRA YILMAZ’ OLDU

Teknoloji sektöründe 18 yıllık birikim ve farklı şirketlerde de yöneticilik deneyimine sahip olan Serra Yılmaz, BNK Grup’un yeni Genel Müdürü olarak görev yapmaya başladı.

HP ve Xerox başta olmak temsilcisi olduğu markalarıyla Türkiye’nin her yerindeki her türlü işletmenin başta baskı sistemleri olmak üzere farklı alanlardaki teknolojik çözüm ortağı olan

BNK Grup sektörün deneyimli ismi Serra Yılmaz’ı şirketin Genel Müdürü olarak atadı.

İstanbul Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği bölümü mezunu olan ve Işık Üniversitesi’nde Yönetim Bilişim Sistemleri üzerine yüksek lisans eğitimini tamamlayan Serra Yılmaz; 18 yıllık kariyeri boyunca aralarında Xerox ve Samsung Electronics Türkiye’nin de bulunduğu birçok yerli ve yabancı şirketin satış ve pazarlama faaliyetlerini yönetti.

Serra Yılmaz, BNK Grup’taki yeni görevine başlamadan önce, Warner Bros., Fox ve Universal medya kuruluşlarıyla birlikte farklı eğlence markalarının Türkiye’deki tek lisans hakları temsilcisi olan Lisans A.Ş.’nin Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu.

Özellikle teknoloji alanında sahip olduğu tecrübesiyle başta satış ve pazarlama olmak üzere BNK Grup’un Türkiye’deki tüm operasyonlarına yeni bir yaklaşım getirecek olan Serra Yılmaz, yeni göreviyle ilgili kısa bir açıklamada bulundu: “2006 yılından bu yana Türkiye’nin her yerindeki her türlü işletmeye en yeni teknolojik çözümleri sunan ve sadece satış aşamasında değil; satış sonrasında da başarılı servis hizmetleriyle işletmelerin teknolojik çözüm ortağı olmayı başaran BNK Grup ailesine katılmanın heyecanını yaşıyorum. Türkiye’nin tüm bölgelerine yayılmış olan ofis, bayi ve iş ortağı ağımızla BNK Grup olarak, 2019’da da işletmelerin başta baskı hizmetleri olmak üzere, notebook/PC/iş istasyonu, dijital arşiv, personel yönetimi ve denetim sistemleri gibi farklı alanlardaki ihtiyaçlarını artan bir iş hacmiyle karşılayarak, BNK Grup’un alanındaki farkını göstereceğiz.”

Aralarında başarılı iş kadınları, sanatçılar, girişimciler öğretim görevlileri ve öğrencilerin de bulunduğu kadın topluluğu Turkish WIN üyesi de olan Serra Yılmaz, bu toplulukta aktif şekilde rol alıyor ve mentorluk çalışmaları da yapıyor.

 

BNK GrupHakkında

Teknoloji alanında uçtan uca hizmet veren bir servis sağlayıcı olan BNK Grup, baskı sistemleri başta olmak üzere her geçen gün genişlettiği ürün ve çözüm yelpazesiyle kurumlara, ‘teknolojik çözüm ortağı’ olarak hizmet veriyor.

Faaliyetlerine 2006 yılında İstanbul’da, dünyanın önde gelen baskı teknoloji ve çözümleri üreticisi Xerox’un distribütörü olarak başlayan şirket, 2009 yılında Xerox’un satış ve servis alanındaki yetkilerini Marmara Bölgesi’ne taşıdı.2013 yılında HP’nin geniş format yazıcı ürün ve çözümleri iş ortağı da olan BNK Grup, daha sonra bu iş birliğine HP’nin MPS (Managed Print Services) yazıcıları, İş istasyonları ve PC çözümlerini de dahil etti. Özellikle baskı çözümleri alanındaki ürün ve hizmet yelpazesini sürekli geliştirmeye odaklanan şirket, 2014 yılında Contex’in geniş format tarayıcılarının Türkiye’deki distribütörlük, satış ve servis yetkilerini alırken; aynı yıl bu alanda tamamlayıcı çözümler sunmak üzere Gera’nın geniş format sonlandırma çözümlerinin de distribütörlük, satış ve servis yetkilerine sahip oldu.BNK Grup 2019 yılı itibarıyla ise, Personel Yönetim ve Takip Sistemi konusunda (İris Tanıma, Parmak İzi ve Kartlı Geçiş donanım sistemleri ve entegre çözümler) alanlarında yenilikçi ürün ve çözümleriyle dikkat çeken Ergosis’in Türkiye’deki yetkili satış ve servis noktası oldu. Şirket, sunduğu servis kalitesi ve hizmet performansıyla pazarda temsil ettiği markalar tarafından da bugüne kadar çeşitli ödüllere layık bulundu.

İstanbul, Bursa ve İzmir’deki ana ofislerine ek olarak, Türiye’nin onlarca iline dağılmış geniş bayi ve iş ortağı ağıyla BNK Grup, Türkiye’nin her bölgesindeki her türlü işletmenin başta baskı hizmetleri olmak üzere, notebook/PC/iş istasyonu, dijital arşiv personel yönetim ve denetim sistemleri gibi farklı alanlardaki teknolojik çözüm ortağı olarak çalışmalarını sürdürüyor. http://www.bnkgrup.com