EKOL, SOCIAL MEDIAAWARDS TURKEY’DE SEKTÖR BİRİNCİSİ

Bu haber 10 Mayıs 2019 - 22:24 'de eklendi ve kez görüntülendi.

EKOL, SOCIAL MEDIAAWARDS TURKEY’DE SEKTÖR BİRİNCİSİ

Lojistik sektörünün öncüşirketi Ekol, Marketing Türkiye ve BoomSonar iş birliğiyle gerçekleştirilen, Social Media Awards Turkey 2019’da lojistik kategorisinde altın ödülün sahibi oldu.

Türkiye’nin en kapsamlı ilk sosyal medya yarışması olan ve bu sene üçüncüsü gerçekleştirilen Social Media Awards Turkey’deEkol, lojistik sektöründe En İyi Kurumsal Sosyal Medya İtibar Yönetim Ödülü’ne layık görüldü.Ekol, aktif bir şekilde kullandığızengin içeriklerle desteklediği sosyal medya hesaplarıyla 200 bininüzerinde kişiye ulaşıyor.

BoomSonar’ınSosyal Medya Marka Endeksi kapsamında 1 Mart 2018 ve 1 Mart 2019 tarihleri arasında yayınlanmış en başarılı işlerin ve marka ekiplerin ödüllendirdiği Social Media Awards Turkey; marka ve ajansların sosyal medya performanslarınıtarafsız kriterlere göre değerlendiriyor.

Bu yıl rekor başvurunun yaşandığıSocial Media AwardsTurkey’de değerlendirmeye alınan proje sayısında bir önceki yıla oranla yüzde 24’lük artış görüldü.

Ekol Hakkında:

Ekol, 1990 yılında kurulan; taşımacılık, kontrat lojistiği, dış ticaret, gümrük ve tedarik zinciri yönetimi alanında 15 ülkede kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren entegre bir lojistik şirketi.

Aklı, duyguyu ve bilinci birleştiren iş yapış modelini teknolojiden aldığı ilhamla destekleyen Ekol, her zaman müşterilerine entegre, esnek ve en etkin çözümleri sunuyor. Ekol ‘ün hep bir adım ileride oluşu, yeterince iyiyle yetinmemesi müşterilerinin başarılarına hizmet ederken aynı zamanda çevresel, finansal, sosyal faydalar da sağlıyor.

Türkiye, Almanya,İtalya, Yunanistan, Fransa, Ukrayna, Bosna Hersek, Romanya, Macaristan, İspanya, Polonya, Çekya, Bulgaristan, Slovenya ve İsveç’te olmak üzere, kapalı alanı 1.000.000 m²’nin üzerindeki dağıtım merkezinin yanı sıra Intermodal taşımacılığa fırsat veren 6 Ro-Ro gemisi, haftalık 48 sefer yapan blok trenleri ve 5 bin 500 aracıyla da Ekol, Avrupa’nın önde gelen lojistik sağlayıcıları arasında.

Dağıtım alanındaki gücünün yanı sıra Ekol ‘ün vaatlerini gerçekleştirmedeki en önemli gücü sahip olduğu insan kaynağı. Kusursuz müşteri memnuniyeti için bitmeyen bir enerjiyle hizmet veren 7 bininüzerinde çok uluslu çalışanı, Ekol’ü başarıya taşıyan yolda çok önemli bir rol oynuyor.

Ayrıntılı bilgi için: STAGE İletişim Danışmanlığı• 0 212 278 11 13 • funda@stagepr.com