Komatsu dizel forklift kısa bir süre için avantajlı fiyat ve koşullarla satışta

Bu haber 25 Mayıs 2020 - 8:13 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın yürüttüğü Komatsu, ekonomik koşulların zorladığı bu dönemde müşterilerinin ihtiyaçlarına destek olabilmek için FD-30T-17 dizel forklifte özel, 12 ay sıfır faizli leasing kampanyası başlattı. 30 Haziran’a kadar devam edecek olan kampanya kapsamında Komatsu FD 30T-17 dizel forkliftlerin fiyatı 27.500 € olarak belirlendi.

Hizmet odaklı bakış açısıyla faaliyetlerini yürüten Temsa İş Makinaları’nın distribütörlüğünü yaptığı Komatsu Forklift, dayanıklılığı ve zorlu koşullarda göstermiş olduğu performans sebebiyle kullanıcılar tarafından yoğun ilgi gören FD-30T-17 modeli için fiyat ve ödeme avantajı sunduğu bir kampanya başlattı.

FD-30T-17 dizel forklift için 27.500 € fiyatı üzerinden 12 ay sıfır faizle leasing imkanı sunan kampanyayı başlatan Komatsu, ekonomik koşulların zorlayıcı olduğu bu dönemde müşterilerine destek olmayı hedefliyor. 30 Haziran’a kadar devam edecek olan kampanya leasing için anlaşmalı kurumlarla dosya masrafsız koşullar sunuyor.

Gücü ve dayanıklılığıyla yıllara meydan okuyan ve arıza vermeden uzun yıllar kullanılabilen Komatsu FD-30T-17 dizel forklift, sunmuş olduğu yakıt verimliliği, düşük bakım maliyeti ve yüksek performansı sayesinde işletme maliyetlerini minimize ediyor. Komatsu fokliftler 3 yıl/3000 saat garanti ve avantajlı bakım paketlerini de beraberinde sunuyor.