‘Yılın Filo Kamyonu’ yineDAF LF oldu

Bu haber 12 Aralık 2018 - 14:01 'de eklendi ve kez görüntülendi.

‘Yılın Filo Kamyonu’ yineDAF LF oldu

DAF Trucks, 2018 Ticari Filo Ödülleri’nde pazar lideri DAF LF dağıtım serisi ile İngiltere’de,geçen yıl da almış olduğu, “Yılın Kamyonu” unvanını aldı. Bu yılki ödül ile DAF, Avrupa pazarında en iyi ödülünü beşinci defa aldı.

Sert rekabete karşın DAF LF, filo operatörleri ve DAF’ınsatış sonrası destekleri ile çok yönlülüğü, güvenilirliği ve her yönüyle çekiciliği ile yine bir zafer kazandı. DAF’ı rakipsiz yapan şeyin güçlü desteği, güvenli olması ve düşük işletme maliyetlerini aynı anda sağlayabilmesi olduğunu belirten jüri üyeleri LF’in filo olarak tekrar ünvanını koruduğunu da söylediler.Kentsel ortamlardaki çok yönlülüğübelirleyici özelliği olan LF, geniş kabin ve rafine sürüş deneyimi ile DAF’ı sürücülerin gözdesi yapıyor.

DAF Trucks’ınpremium XF serisi – CF serisinin yanı sıra – öncelikli olarak “2018 Uluslararası Kamyonu” seçildi ve daha sonra Polonya, Slovakya, Slovenya ve Kuzey İrlanda’da Yılın Ulusal Kamyon Ödülü’nü aldı.

DAF Kamyon Pazarlama ve Satış Direktörü, aynı zamanda Yönetim Kurulu Üyesi Richard Zink: “Ödülü yeniden kazanmak doğal olarak bizi çok heyecanlandırdı.Bu saygın şirketin huzurunda bu kategorideki yarışma ile LF, yine en iyi kamyon olduğunu kanıtladı.” Diyerek LF’in başarısını yorumladı.

 

FotoğrafBaşlığı

Çokyönlü DAF LF yineBirleşikKrallık’ta ‘Yılın Filo Kamyonu’ olaraktaçlandırıldı.

 

 

DAF Trucks N.V.- Dünyanın en büyük ağır vasıta kamyon üreticilerinden biri olan Amerikan şirketi PACCAR Inc.’in bir yan kuruluşu – hafif, orta ve ağır hizmet tipi kamyonların lider üreticisidir. DAF, her taşımacılık uygulaması için doğru aracı sunan çok çeşitli traktör üniteleri ve profesyonel kamyonlar sunmaktadır. DAF ayrıca, MultiSupport onarım ve bakım sözleşmeleri, PACCAR Financial’den finansal hizmetler ve PACCAR Parts’ın birinci sınıf parça dağıtım hizmeti de dahil olmak üzere, önde gelen bir hizmet sağlayıcısıdır. Ayrıca, DAF dünya çapında otobüs ve otobüs üreticilerine aks ve motor gibi bileşenler geliştiriyor ve üretiyor. DAF Trucks N.V., Hollanda’da Eindhoven’da, Belçika’da Westerlo’da, Birleşik Krallık’taLeyland’da ve Brezilya’da PontaGrossa’da ve Avrupa ve ötesindeki 1100 bayi ve servis noktasında üretim tesislerine sahiptir.