DAF Trucks ‘2019 Yılın Üreticisi’ ünvanını aldı.

Bu haber 23 Ekim 2019 - 21:59 'de eklendi ve kez görüntülendi.

soldan sağa doğru, Phil Moon (Pazarlama Müdürü, DAF Trucks), Paul Cook (Yedek Parça Satış Müdürü, DAF Trucks), James Stewart (Filo, DAF Trucks) and Steve Evans (Kıdemli İşletme Müdürü, PACCAR Financial).
DAF LF serisi İngiltere’de ‘2019 Yılın Kamyonu’ ödülünü aldı.
Üst üste üçüncü kez DAF LF serisi İngiltere’deki yıllık Ticari Filo Ödülleri’nde ‘Yılın Kamyonu’ seçildi. Ayrıca ‘Yılın Üreticisi’ ödülü de DAF Trucks’ a gitti. Böylece DAF, 2019 ödül töreninde kamyonlarla ilgili en önemli iki ödülü ele geçirdi. Ödüller, İngiltere taşımacılık sektöründen profesyonellerin içinde bulunduğu Ticari Filo eleştirmenlerinin yaptıkları oylama sonucunda verildi.

DAF LF daha önce yılın kamyonu ödülünü 2018 ve 2017 yıllarında kazandı. 2016’da DAF’ın hafif hizmet tipi serisi de Urban Delivery Truck kategorisinde skor kaydetti.İngiltere filo sektöründe şimdiye kadar süren zorlu rekabet ortamında, DAF LF serisi çok yönlülüğü, güvenilirliği, satış sonrası desteği ve her yönden çekiciliği ile filo operatörleri ve mal sahipleri arasında son derece saygı görüyor.

Pazarlama ve Satış Müdürü ve DAF Trucks Yönetim Kurulu Üyesi Richard Zink de, ‘LF serisinin üst üste üçüncü kez bu ödülü alması çok memnuniyet verici ve alınan ödül özenle yapılmış bu çok yönlü makinaların uzun ömürlülüğünün bir kanıtı. Bu ödülün mal sahipleri ve filo operatörlerinin geri bildirimleri sonucu geldiği gerçeği çok önemlidir. Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin performansını onları her gün deneyimleyenlerden daha iyi değerlendirecek kimse yoktur. Aynı operatörler yüksek verimlilik, ultra güvenilirlik, maksimum çalışma süresi talep ediyorlar ve elbette olağanüstü DAF bayi ağımıza rakipsiz seviyelerde satış sonrası desteği sağladığı için şans verilmeli.’ Dedi.

02. Üst üste üçüncü kez DAF LF serisi İngiltere’de ‘Yılın Kamyonu’ seçildi.