Volvo Trucks iş ortakları ile buluştu

Bu haber 18 Aralık 2019 - 21:40 'de eklendi ve kez görüntülendi.


Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın üstlendiği Volvo Trucks, müşteriyi odağına alan hizmet yaklaşımı, çözüm ortağı olma stratejisiyle kat ettikleri yolu ve gelecek vizyonunu iş ortakları ile paylaştı.

Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın üstlendiği Volvo Trucks, iş ortaklarıyla bir araya gelerek hem hizmet odaklı vizyonuyla önümüzdeki döneme yönelik planlarını paylaştı hem de iş birliklerini kutladı. Toplantıya, Temsa İş Makinaları Genel Müdürü Eşref Zeka ile Volvo Trucks Ortadoğu, Doğu ve Kuzey Afrika Başkan Yardımcısı Arne Knaben ve üst düzey yöneticiler katıldı.

Teknoloji ve inovasyona yaptığı yatırımlarla sektörde oyunun kurallarını değiştiren ve rekabeti yeniden tanımlayan Volvo Trucks, müşterilerinin çözüm ortağı olarak, her türlü hava şartı ve çalışma koşuluna uygun, güvenliği kanıtlanmış, dayanıklı, yüksek konforlu ve çevreci araçlar üretirken, Temsa İş Makinaları da hizmet odaklı yaklaşımıyla her zaman en iyiyi sunmak için çalışıyor. Volvo Trucks’ın geniş ve inovatif ürün gamını, markanın vizyonuyla 3 yıldır buluşturan Temsa İş Makinaları, sadece satış değil, çözüm odaklı bir hizmet şirketi olarak iş ortaklarına değer katmaya devam ediyor.

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Temsa İş Makinaları Genel Müdürü Eşref Zeka; “3 yıl önce iş birliğimizi başlatan kriterlerden en önemlisi aynı vizyona sahip olmamızdı. Müşteriyi odağına alan, onlara çözüm sunma hedefiyle teknolojilerini geliştiren ve sektöre yön veren bir markayız.” dedi.

Volvo Trucks’ın inovatif kimliğine de vurgu yapan Eşref Zeka, markadan aldıkları güçle müşterilerinin çözüm ortağı olmaya ve ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam edeceklerinin altını çizdi. Satış ve satış sonrası hizmetlerle, finansman çözümlerini bir bütün olarak sunarken, ücretsiz sürücü eğitimi, Mobil Yol Yardım, Müşteri Destek Hattı ve sürekli genişleyen yetkili servis ağıyla iş ortaklarının yanında olmaya devam edeceklerini söyleyerek sözlerini şöyle noktaladı: “Distribütörlüğe başladığımız günden bugüne Volvo Trucks markasını büyütmek için çalışıyoruz. Kasım sonu toplam pazar verilerine göre, daralan pazara rağmen pazar payımızı 3 katına çıkardık ve %7 seviyesine ulaştık. Hedefimiz; hem sıfır hem de ikinci el pazarında sizlere en iyi hizmeti sunarak büyümemizi sürdürmek. Bu hedefe paralel, uzun soluklu çözüm ortağınız olmak, size ve ihtiyaçlarınıza özel hizmet sunmak ve birlikte büyümek için buradayız. Birlikte kazanarak ve büyüyerek iş birliğimizin uzun yıllar devam etmesini ümit ediyorum.”

Volvo Trucks’ın bu özel gecesinde sahne alan Muazzez Ersoy ise şarkılarıyla geceye renk kattı.