MAN kamyon ve çekicileri üstün teknolojileri ile firmaların ilk tercihi olmaya devam ediyor

Bu haber 03 Mart 2020 - 10:05 'de eklendi ve kez görüntülendi.


MAN, otobüs teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor. MAN’ın Türkiye’nin alanlarındaki öncü firmaları, tercihlerini yine üstün Alman teknolojisi ile üretilen MAN markasından yana kullandılar. Yurt içinin yanı sıra yurt dışında da 56 ülkeye ihraç yapan Türkiye seramik sektörünün en önemli firmalarından Yurtbay Seramik, bünyesine 2 adet TGX 18.500 4×2 BLS XXL kabin MAN çekici kattı. Lojistik ve nakliyat alanında faaliyet gösteren Yücehan Nakliyat ise, filosunu 1 adet TGX 18.470 4×2 BLS MAN çekici ile güçlendirdi.
Türkiye, ithal kamyon pazarının geleneksel lideri MAN, üstün özellikler ve ileri teknolojilerle donattığı araçları ile ülkemizin önemli firmalarının ilk tercihi olmaya devam ediyor. Yurtbay Şirketler Grubu bünyesinde faaliyet gösteren, ülkemizin seramik sektöründeki öncü firmalarından biri olan Yurtbay Seramik, tercihini üstün Alman teknolojisinden yana kullandı. Yıllık 25 milyon metrekare üretim kapasitesi ile iç pazarın yanı sıra 56 ülkeye de ihraç başarısı gösteren Yurtbay Seramik, düzenlenen törenle 2 adet 2 adet TGX 18.500 4×2 BLS XXL kabin MAN çekici aldı.
Yurtbay Seramik olarak MAN markasına güveniyoruz
Teslim törenine MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş. Kamyon Satış Koordinatörü Ataç Şeran, Yurtbay Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Yurtbay ve satışa katkıda bulunan Lokman Koçaslan Otomotiv Genel Müdürü Müjdat Aras katıldı. Törende konuşan Yurtbay Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Yurtbay, MAN markasına duydukları güveni dile getirdi. Sağlamlık ve güvenilirlik, servis sonrası hizmetler ve yakıt tasarrufunun tercihlerinde etkili olduğunu belirten Zeki Yurtbay, bu konuda Alman teknolojisini güvendiklerini kaydetti.
MAN olarak her aşamada müşteri odaklı çalışıyoruz
MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş. Kamyon Satış Koordinatörü Ataç Şeran da, marka olarak her aşamada müşteri odaklı çalıştıklarının altını çizerek; “Bu anlayışımız, araçlarımızı üretilirken de atış sırasında da ve satış sonrasında da geçerli. Bizim için müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır. Bu nedenle iş birliklerimiz uzun soluklu oluyor” dedi.
Yücehan Nakliyat filosuna 1 adet MAN kattı
MAN markasının tercih eden bir diğer firma ise, lojistik ve nakliyat sektörünün önemli firmalarından Yücehan Nakliyat oldu. Yücehan Nakliyat, araç filosunu 1 adet TGX 18.470 4×2 BLS MAN çekici ile güçlendirdi. Teslim törenine MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş.’den Kamyon Satış Koordinatörü Ataç Şeran, Lokman Koçaslan Otomotiv Genel Müdürü Müjdat Aras ile Yücehan Nakliyat’tan Cihan Dalçın katıldı.
Törende konuşan MAN Kamyon Satış Koordinatörü Ataç Şeran, müşterilerini iş ortakları olarak gördüklerini ifade ederek, “MAN araçları her zaman üstün performans ve yakıt tasarrufu ile öne çıkıyor. Ayrıca MAN olarak, tüketicilerin ihtiyaçlarını en doğru araçlarla karşılayıp, müşteri odaklı satış ve satış sonrası hizmetler ile yaşam boyu müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Bu da bizi tercih sebebi yapıyor” diye konuştu.
MAN olunca içimiz rahat oluyor
Yücehan Nakliyat’tan Cihan Dalçın ise konuşmasında, MAN’ı tercih etmelerinde bir değil, birden fazla sebebin etkili olduğunu altını çizdi ve şunları söyledi: “MAN her şeyden bir Alman markası. Bu, sağlamlık, güvenilirlik ve üstün teknoloji demek. Ayrıca satış sonrası verilen destek ve hizmetler de çok iyiler. Dolayısıyla MAN olunca içimiz rahat oluyor