DAF Trucks Turkeyden Makaroğlu Logistics’ e araç teslimatı

Bu haber 30 Nisan 2020 - 21:18 'de eklendi ve kez görüntülendi.

DAF Trucks Turkey Genel Müdürü Gregor van der Mark ve Mertsan Genel Müdür Yardımcısı Tayfun Karahasan Bölge Yöneticisi Alper Ata ile birlikte Makaroğlu Logistics’ e araç teslimatı gerçekleştirdiler.

DAF Trucks Turkey Genel Müdürü Gregor van der Mark “Müşterilerimizi ve organizasyonları için neden DAF’ ı seçtiklerini bildirmeyi seviyoruz.” Dedi.

Uzun yıllardır enerji sektöründe Petrol Ofisi / Opet / BP / Türkiye Petrolleri ile birlikte endüstriyel madeni yağ ve kimya sektöründe Lukoil ve Polisan ile faaliyetlerini sürdüren Mertsan Petrolleri A.Ş. 2020 yılı başında, bünyesine Ağır Vasıta sektöründe Avrupa’nın lider markalarından biri olan DAF Türkiye’nin ana bayiliğini almıştır Mertsan kuruluşundan bu güne uluslararası lider firmalar eşliğinde hızla büyüyerek günümüz kurumsal yapısına ulaşmıştır. Mertsan’ dan Tayfun Karahasan çok kısa bir sürede Türkiye’nin belli noktalarında servis ağının da faaliyete geçeceğini belirtmiştir.

Ayrıca teslimat töreninde firma sahibi Birkan Makaroğlu, “Firmamız Makaroğlu Logistics olarak uluslararası taşıma alanında faaliyet göstermek üzere 2007 yılında Artvin / Hopa’ da kurulmuştur. Uluslararası gelişmeleri gözlemlemek, müşteri beklentilerini tanımlamak ve değişimlere uygun ataklar yapabilmek için 2008 yılında İstanbul ve Bakü ofislerini oluşturmuştur. Karayolu taşımacılık hizmeti verdiğimiz Azerbaycan Gürcistan Rusya Kazakistan Özbekistan Ülkelerine komple ve parsiyel olarak taşımacılık hizmeti vermektedir.
Taşımasını yaptığımız ürünleri istenilen yer ve zamanda kaliteli bir şekilde teslim edilebilmesi ve hizmeti en düşük maliyetle yerine getirebilmesi, büyük oranda araç filosunu uygun ağır ticari araçlar ile oluşturmasına bağlıdır. Bu bağlamda filomuzda bulunan DAF markalı araçların bakım ve yakıt maliyetleri diğer markalı araçlarımıza oranla düşük olması filomuzun DAF markalı araçlar ile yenileme kararı almamızdaki en büyük etkendir.” Dedi.

Fotoğraf Başlığı
DAF Trucks Turkey Genel Müdürü Gregor van der Mark, Mertsan Genel Müdür Yardımcısı Tayfun Karahasan ve Mertsan Bölge Yöneticisi Alper Ata, Makaroğlu Logistics sahibi Birkan Makaroğlu ile birlikte araç teslimatı sırasında. (soldan sağa: Alper Ata, Gregor van der Mark, Birkan Makaroğlu ve Tayfun Karahasan.)

İstanbul, 27 Nisan 2020

DAF Trucks Turkey: — Amerikan PACCAR Inc. iştiraki olan DAF Trucks N.V.’nin Türkiye satış birimi Ataşehir/ İstanbul’da bulunmaktadır. Gelişmiş tasarımı, düşük işletme maliyetleri ve üst düzey sürücü konforu ile tanınan ödüllü araç çeşitlerini sunmaktadır. DAF aynı zamanda lider bir servis sağlayıcısı ve PACCAR Parts ile de birinci sınıf yedek parça teslimat hizmeti sunmaktadır. DAF’ın kullanıcılarına olan taahhüdü, yüksek standartlarda danışmanlık, hizmet ve uzmanlık sunan özel, iyi eğitimli bayi ağıyla desteklenmektedir. Bölgenizdeki DAF Trucks Turkey, Bayilik, Satış ve Servis ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz: Gregor van der Mark, Genel Müdür, veya +90 216 227 53 35