Kral Willem-Alexander DAF Trucks’u ziyaret etti

Bu haber 30 Haziran 2020 - 18:28 'de eklendi ve kez görüntülendi.


25 Haziran Perşembe günü Kral Majesteleri Willem-Alexander, Eindhoven’daki DAF Trucks’a çalışma ziyaretinde bulundu. Ziyaret, korona salgınının otomotiv endüstrisi üzerindeki etkisi ışığında yapıldı. Kral, kamyon fabrikasında bir dizi DAF çalışanıyla konuşmadan önce DAF başkanı Harry Wolters tarafından bilgilendirildi.
Eindhoven bölgesine çalışma ziyareti, DAF için bağlantı elemanları, makineler ve aletler üreten Nedschroef’ta başladı. Daha sonra, Kral, krizin yarattığı etki ve üretim sürecinin yeniden başlatılması konusunda bilgilendirildiği DAF’taki üretim tesislerini ziyaret etti. Kamyon fabrikasında DAF çalışanları ile yapılan konuşma, üretimde yapılan ayarlamalar ve bunların işçilerin günlük aktiviteleri üzerindeki etkisine odaklandı.
Çalışma ziyaretinin sonunda Kral, genel olarak sektör için korona krizinin sonuçları üzerine – Hollanda otomotiv endüstrisinden üst düzey rakamlarla – yuvarlak masa tartışmasına katıldı. Katılımcılar, aniden tedbir için kapanan ve gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra yeniden başlamış olan üretim yerleri hakkında tartıştılar.
Harry Wolters, “Kral Willem-Alexander’ı burada ağırlamak büyük bir onurdu. İlgisi ve düşünceleri için teşekkür ediyoruz ” dedi. “Özellikle, çalışanlarımız için yaptığımız düzenlemelerle son birkaç aydır fantastik kamyonlarımızı tamamen mevcut yönergelere göre güvenli ve sağlıklı bir şekilde üretmeye devam edebileceğimiz bir çalışma ortamı yarattık. Bu gurur duyduğumuz bir şey! ”

Fotoğraf başlığı
Majesteleri Kral Willem-Alexander, Eindhoven’daki DAF Trucks’a çalışma ziyaretinde bulundu.

DAF Trucks Turkey: — Amerikan PACCAR Inc. iştiraki olan DAF Trucks N.V.’nin Türkiye satış birimi Ataşehir/ İstanbul’da bulunmaktadır. Gelişmiş tasarımı, düşük işletme maliyetleri ve üst düzey sürücü konforu ile tanınan ödüllü araç çeşitlerini sunmaktadır. DAF aynı zamanda lider bir servis sağlayıcısı ve PACCAR Parts ile de birinci sınıf yedek parça teslimat hizmeti sunmaktadır. DAF’ın kullanıcılarına olan taahhüdü, yüksek standartlarda danışmanlık, hizmet ve uzmanlık sunan özel, iyi eğitimli bayi ağıyla desteklenmektedir. Bölgenizdeki DAF Trucks Turkey, Bayilik, Satış ve Servis ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz: Gregor van der Mark, Genel Müdür, veya +90 216 227 53 35