DAF Trucks Belgrad’a 44 şehir temizlik aracı teslim etti

Bu haber 18 Temmuz 2020 - 16:55 'de eklendi ve kez görüntülendi.

DAF’ı seçme kararının arkasında hizmet, güvenilirlik ve toplam paket bulunuyor
DAF Trucks Belgrad’a 44 şehir temizlik aracı teslim etti
DAF, Sırbistan Cumhuriyeti’nin başkenti olan Belgrad’a 44 adet tam donanımlı şehir temizlik aracı teslim etti. Teslimat, çeşitli şasi yapılandırmaları ve üstyapılara sahip LF ve CF kamyonlardan oluşuyor.
DAF araçları artık Belgrad’daki 200 araçlık şehir temizlik filosunun yarısını oluşturuyor. En son ihaleyi tekrar DAF’a verme kararı üç temel unsura dayanıyordu: servis konusunda kanıtlanmış bir geçmiş, kamyonların güvenilirliği ve Gradska Ćistoća şehir temizleme şirketinin, üstyapılar da dahil olmak üzere tam donanımlı araçları doğrudan yerel bayi Braca Crnomarkovic’den satın alıp hizmete sokabilmesi.
Çöp kamyonları
Gradska Ćistoća Belgrad’da sadece tüm çöp toplama çalışmalarından değil, aynı zamanda kar yağışı sırasında sokakları temizlemekten ve yolları kullanılabilir tutmaktan da sorumlu. Sipariş, 18 ve 22 m3 kapasiteli yan yükleyiciler ve üst yükleyicilerle donatılmış çöp kamyonlarının yanı sıra kış aylarında kolayca kar temizleme aracına dönüştürülebilen yol temizleme kamyonlarını ve sokakları sulamak için tanker kamyonlarını da içeriyordu.
Sırp başkenti büyüyor
“Belgrad, tıpkı nüfusunun arttığı gibi bir şehir olarak da büyümeye devam ediyor.” diye belirten Gradska Ćistoća direktörü Marko Popadic sözlerine şöyle devam etti: “Şu anda şehirde ve banliyölerinde yaşayan 1,7 milyon insan var. Bu nedenle iş yükü artıyor ve hizmetlerimizin daha iyi ve daha hızlı olması gerekiyor. Bu da DAF bayi organizasyonu tarafından sağlanan hizmetin ve araçların güvenilirliğinin bizim için çok önemli olduğu anlamına geliyor. Mevcut araçlarımızı yeni DAF’larla değiştirmek, personelimizin daha verimli, daha güvenli ve daha temiz çalışmasına yardımcı oldu.”
Son derece gururlu
DAF Pazarlama ve Satıştan sorumlu Yönetim Kurulu üyesi ve Richard Zink “Sırbistan’da daha önce bu denli büyük bir sipariş görmedik,” diye açıkladı. “DAF bayisi Braca Crnomarkovic ile birlikte Gradska Ćistoća’nın ihtiyaçlarına mükemmel uyum sağlayan eksiksiz bir paket sunduk. Bu şehir temizleme şirketi, Belgrad sokaklarını temiz tutmak için çalışan yaklaşık 100 DAF’tan oluşan bir filoya sahip. Bununla da son derece gurur duyuyoruz.”
Fotoğraf başlığı
DAF, Belgrad’taki şehir temizleme şirketine en az 44 adet tam donanımlı şehir temizlik aracı teslim etti.

DAF Trucks N.V. dünyanın en büyük ağır hizmet kamyonu üreticilerinden biri olan Amerikan PACCAR Inc. şirketinin alt kuruluşudur ve lider hafif, orta ve ağır hizmet tipi kamyon üreticisidir. DAF her taşıma uygulamasına yönelik doğru aracı sunmak için kapsamlı bir çekici ünitesi ve mesleki kamyon serisine sahiptir. Ayrıca DAF lider bir hizmet sağlayıcısıdır: MultiSupport onarım ve bakım sözleşmeleri, PACCAR Financial’ın sunduğu finansal hizmetler ve PACCAR Parts’ın sunduğu birinci sınıf parça teslim hizmeti bunlara dahildir. Bunun yanı sıra DAF, dünya çapında otobüs ve şehirler arası otobüsler için dingil ve motor gibi bileşenleri geliştirir ve üretir. DAF Trucks N.V. Hollanda Eindhoven’da, Belçika Westerlo’da, Birleşik Krallık Leyland’da ve Brezilya Ponta Grossa’da üretim tesislerine sahiptir ve Avrupa’da ve daha ötesinde 1100 bayisi ve servis noktası bulunmaktadır.