RENAULT TRUCKS’DAN 6 AY ÖDEMESİZ DÜŞÜK FAİZLİ KAMPANYA

Bu haber 21 Temmuz 2020 - 17:19 'de eklendi ve kez görüntülendi.

RENAULT TRUCKS’DAN 6 AY ÖDEMESİZ DÜŞÜK FAİZLİ KAMPANYA

Renault Trucks, T serisi araçları için yine çok cazip bir kampanya sunuyor. 15 Ağustos’a kadar geçerli olan kampanyada 6 ay ödemesiz düşük faizli kredi seçenekleri, yeni araç alımlarında avantaj sağlıyor.

Renault Trucks’ın yeni kampanyasında 500.000 TL’ye 6 ay ödemesiz, 36 ay %0,67 faiz oranı gibi filoları rahatlatacak seçenekler ön plana çıkıyor. Stoklarla sınırlı kampanya ile ilgili detaylı bilgi tüm Renault Trucks Yetkili Bayileri’nden edinilebilir.

En yakın Renault Trucks Yetkili Bayii’ne ulaşmak için;

http://www.renault-trucks.com.tr/hizmet-agimiz/

Renault Trucks hakkında

Yüzyılı aşkın bilgi ve deneyim birikimi ile Renault Trucks , dağıtım, inşaat ve uzun yol taşımacılık alanında faaliyet gösteren taşımacılık profesyonellerine geniş bir araç ürün gamı (2,8 ila 120 t) ve hizmet yelpazesi sunmaktadır. Sağlam, güvenilir ve düşük yakıt tüketimine sahip Renault Trucks kamyon ve çekiciler, daha yüksek verimlilik ve daha düşük işletme maliyetleri sağlamaktadır. Renault Trucks, araçlarının dağıtım ve bakımını dünya çapındaki 1.400’ün üzerindeki servis noktası üzerinden gerçekleştirmektedir. Renault Trucks araçlarının tasarımı ve montajı, ayrıca parçaların büyük kısmının üretimi Fransa’da sürdürülmektedir.

Renault Trucks dünyanın önde gelen kamyon, otobüs, iş makineleri, endüstriyel ve deniz motorları üreticilerinden biri olan Volvo Group bünyesinde yer almaktadır. Grup, ayrıca toplam finansman ve hizmet çözümleri sunmaktadır. Yaklaşık 104.000 çalışana sahip Volvo Group’un üretim tesisleri 18 ülkeye yayılmıştır ve ürünlerini 190’ın üzerinde pazarda sunmaktadır. 2019 yılında Volvo Group satışları, 40.5 Milyar Euro’ya ulaşmıştır (432 milyar İsveç Kronu). Volvo Group, genel merkezi İsveç’in Göteborg şehrinde bulunan halka açık bir şirkettir. Volvo hisseleri, Nasdaq Stockholm borsasında listelenmektedir.