PEUGEOT, 12 ADETLİK YENİ ENERGYHUB ŞARJLI EL ALETİ ÜRÜN YELPAZESİNİ TANITTI

Bu haber 19 Şubat 2019 - 22:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

PEUGEOT, 12 ADETLİK YENİ ENERGYHUB
ŞARJLI EL ALETİ ÜRÜN YELPAZESİNİ TANITTI

 

Peugeot Outillage, kullanıcılar için hobi amaçlı; darbeli matkap, kırıcı ve delici, hızar, dekupaj, dairesel zımpara, jet taşlama, silindir zımpara ve çok amaçlı aletten oluşan eksiksiz bir el aleti yelpazesi sunuyor. Peugeot Design Lab tarafından tasarlanan yeni koleksiyon, EnergyDrill matkaplarıyla başlayan şarjlı el aletleri ailesine dayanıyor. Peugeot yeni el aletleri koleksiyonunu aynı zamanda yeni bir logo, yeni bir marka imzası ve yeni bir web sitesi ile tanıtıyor. EnergyHub el aletlerinin tamamı seçkin mağazalarda, özel web sitelerinde ve Peugeot çevrimiçi mağazasında satışa sunuluyor. Fiyatları 79,99 Euro ile 289 Euro (vergiler dahil) arasında değişiyor.

 

İşi en iyi şekilde yapmak için Peugeot el aletleri

Peugeot’nun 2, 4 veya 5 Ah bataryalarla uyumlu yeni EnergyHub şarjlı el aletlerinin büyük bölümü dayanıklı ve verimli BRUSHLESS motorla donatılmış durumda. Her bir alet, koruyucu gözlük, toz maskesi ve kulak tıkacı içeren bir güvenlik kitiyle birlikte satışa sunuluyor.

 

EnergyDrill-18VPBL2 darbeli matkap 85 Nm torka sahip BRUSHLESS motoru ile ahşap, PVC, metal ve betonu delebiliyor ve titreşim önleyici elcik, iki adet 2 ve 5 Ah lityum-iyon batarya ve taşıma çantası ile birlikte satılıyor. Fiyatı 289 Euro (vergi dahil).

EnergyPunch-18VBL kırıcı ve delici en dayanıklı malzemeleri ve betonu delebiliyor. Delme ve kırma işlevlerine sahiptir. 2,2 Jul darbe kuvvetine sahip BRUSHLESS motor, LED aydınlatma ve titreşim önleyici elcik ile birlikte satılıyor. Fiyatı 169,90 Euro (vergiler dahil).nergySaw-J18V dekupaj, kıvrımlı veya düz çizgileri kolayca kesebiliyor. Bıçakları bağlamak için alet gerektirmeyen ürün LED aydınlatma, ergonomik elcik, alüminyum taban ve özellikle ahşap kesimi için tasarlanmış üç bıçakla satışa sunuluyor. Fiyatı 89,90 Euro (vergiler dahil).

EnergySaw-C18VBL hızar panoları ve panelleri düz çizgi hassasiyetle keser. BRUSHLESS motor, hassas kesim için bir lazer ve ergonomik bir elcik ile donatılan ürün ince bir kesim çizgisi için 165 mm 40 dişli bıçağa sahip. Fiyatı 149,90 Euro (vergiler dahil).

EnergySand-18V dairesel zımpara ahşap ve metali zımparalamak için kullanılabilir. Önden veya üstten tutulabilen ürün devir ayarı ve sol ve sağ el için açma/kapama düğmesi ile donatılmış durumda. Altı zımpara kağıdı ile birlikte satılıyor. Fiyatı 79,90 Euro (vergiler dahil).

EnergyGrind-18VBL jet taşlama makinesi uygun aksesuarla metal dahil farklı yüzeyleri taşlamak için kullanılır. BRUSHLESS motor, titreşim önleyici elcik ve bıçak koruması ile donatılmış durumda. Fiyatı 139,90 Euro (vergiler dahil).

EnergyBrush-18VBL silindir zımpara ahşap, metal ve diğer malzemelerin yüzeyini düzeltmek, cilalamak ve fırçalamak için kullanılır. BRUSHLESS motor, titreşim önleyici elcik ve pirinç kaplı bir çelik fırça ile birlikte satışa sunulmaktadır. Fiyatı 149,90 Euro (vergiler dahil).

EnergyTool-18V çok fonksiyonlu alet, farklı yüzeyleri kesmek, oymak ve zımparalamak için kullanılıyor. Titreşim önleyici elcik ile donatılan ürün; zımpara diski, zımpara kağıdı, ahşap için dairesel ve düz bıçaklar olmak üzere farklı aksesuarlarla satışa sunuluyor. Fiyatı 89,90 Euro (vergiler dahil).

 

Peugeot Tools: Şık bir tasarım, üstün kalite ve yeni bir marka kimliği

Peugeot Design Lab tasarımcıları, Peugeot el aletlerinin görsel kimliğini yeniledi. EnergyDrill matkap/vidalama aletleriyle sunulan yeni tasarım Peugeot SUV 3008 ve 308 GTi modellerinde uygulanan “Coupe-Franche” iki renkli boyadan ilham alınıyor. Tasarım detayları dayanıklı ve kompakt yapıya vurgu yaparken ve kalite algısına katkı sağlıyor ve ergonomik tasarımı kullanım kolaylığını destekliyor.

Peugeot Tools, yeni bir isimle birlikte yeni bir web sitesi (www.peugeot-outillage.com) ve yeni bir logo tanıttı. Bu yeni Logo, kalite, tasarım ve yaratıcılığı temsil ediyor: «Peugeot, creative energy». Her bir aletle birlikte verilen güvenlik kitine ek olarak 3 yıl süreli premium garanti kapsamında üç iş günü içinde değişim imkanı sunan Peugeot Outillage kullanıcı odaklı bir yaklaşım sergiliyor.

Peugeot Outillage bu yeni seriyle büyüyen elektrikli el aleti pazarındaki varlığını pekiştiriyor. 1810’dan beri testere bıçağı üreten Peugeot satışta olan seriyi Eylül 2018’de Hannover ve Paris Otomobil Fuar’larında tanıtmıştı.